a MesterMc-nek új verziója lett... Sajnos.. :(
A MsterMc Sajnálatos módra a megszokott és jó 1.7-es verzióról áttváltott 1.8-ra.Szerintem ez nem csak nekem nem tetszik,hanem a többi játékosnak sem.Ezt nem értem,miért kellett a MesterMc-nek áttváltania új verzióra?Szerintem most ez így nagyon rossza lett.Magyarul Panix elbaszta most a...
2015.07.16 14:22
Teljes cikk
